הכירו אותנו

מכירים את הרגע הזה שאתם מתעוררים בוקר אחד מלאי תובנה של "אפשר לעשות את הדברים מעט שונה, יותר טוב ובעיקר הרבה יותר מספק"? אז ככה הכל התחיל אצלנו.

נכון, בוקר אחד לא מספיק בשביל להקים מיזם שכזה, אך עם ארסנל של ניסיון מקצועי, אהבה וזיקה עמוקה לעולם הקסום של האינטרנט ובנייה מבוקרת ואיכותית של הרעיון – החלטנו לצאת לדרך.

אז מה אנחנו עושים בעצם?

וובריץ' מתמחה בחשיפת העסק או המותג שלך לרשת האינטרנט הרחבה, ראשית על מנת לתת פייט למתחריך, "אם אתה לא שם אתה לא קיים" ושנית על מנת להגיע לקהל הלקוחות הרלוונטי ביותר עבורך. בין אם אתה בעל עסק גדול או קטן.

איך אנחנו עושים את זה?

ראשית, כרטיס הביקור שלך ברשת – אתר אינטרנט.
אתר העסק שלך חייב להיות אטרקטיבי, תואם את תחום העיסוק, לדבר בשפה של המותג שלך ואולי הכי חשוב – נח לגולש (הלקוח הפוטנציאלי).

שנית, גולת הכותרת היא כמובן קידום אתרים אורגני (SEO). קידום האתר מתייחס למנוע החיפוש הפופולארי בעולם – GOOGLE ונועד למקם את האתר שלך בתוצאות החיפוש הרלוונטיות ביותר, אלה שיביאו לך את הטראפיק(תנועה) הגבוה ביותר, מה שבסופו של דבר ייצר לעסק שלך לקוחות חדשים.

היתרון שלנו

כחברה קטנה, אך בעלת אנשים מנוסים, יש לנו את האפשרות להשקיע בכל לקוח את ה-102% (אנחנו תמיד אוהבים לתת קצת יותר).
אצלנו אין ישיבות יום א', ג' ואפטר פארטי של ה' – אנחנו זמינים עבורכם 7\24.

אנחנו דוגלים בשקיפות מלאה, החל מהרגע הראשון – מערכת היחסים עם לקוח שמבין את התהליך שאליו נכנס תהיה פורה ובריאה יותר, כך אנחנו מאמינים.