שדרוג אתר קיים

מפעם לפעם יוצא לנו לייעץ ללקוחות שפונים אלינו בנוגע לשדרוג אתר קיים ובעקבות כך החלטנו לשתף אתכם בהמלצותינו. כמובן ששום דבר לא חקוק באבן וכל מקרה לגופו.

שדרוג אתר שבנוי על מערכת חינמית

המקרה הנפוץ הוא לקוחות שבנו בעבר אתר על "מערכת חינמית". קיימות בשוק מס' מערכות כאלו לבניית אתרים כאשר חלקן באמת חינמיות כמו WIX, אשר מאפשרים גם גרסת Premium  שבה יש דומיין ייחודי משלכם, הקרדיטים יורדים מהאתר שלכם וכו'. מערכות נוספות מעין "משכירות" לכם את האתר בתשלום חודשי ואתם מעצבים אותו לבדכם על פי תבנית שאתם בוחרים. יש לציין שניתן להגיע לתוצאות טובות מבחינת עיצוב, אך יש לכך גם לא מעט חסרונות. ראשית, אנחנו לא מאמינים בשיטת "מנוי חודשי" שבו האתר לא באמת שייך לכם. אתר האינטרנט שלכם צריך להיות שלכם לחלוטין ואין סיבה שלא יהיה לכם את החופש לעשות איתו הכל. מבחינה עיצובית וטכנית – החופש לשינויים מוגבל באתר שמבוסס על תבנית בנוייה ולכן ברוב המקרים האתר שלכם יראה כמו עוד מיליון אתרים אחרים, ועוד לא הגענו להתאמת האתר לגוגל ;). במקרה שיש לכם אתר שבנוי על מערכת מהסוג שדיברנו עליה, בהחלט ניתן לבצע "העתקה" של העיצוב הקיים והקמתו על מערכת וורדפרס. עם השקעה כספית קצת יותר גדולה תוכלו לקבל גם אתר חדש לגמרי מבחינה עיצובית.

שדרוג אתר ישן

אתר אינטרנט, כמו רכב, מחשב ועוד דברים דומים צריך לתחזק, לרענן ובמקרים מסויימים גם להחליף. צריך לזכור שעולם האינטרנט עושה קפיצות משמעותיות כמעט מידי יום. חוויית הגולש ותשומת הלב שהופנתה אליו מתפתחת כל הזמן ובכל יום אנחנו לומדים על כך עוד דברים. הקוד שבו בנוי האתר השתנה מקצה לקצה בשנים האחרונות וממשיך להשתנות, התאמות של האתר למנועי החיפוש וכמובן עיצוב. כמו באפנה, ישנם טרנדים שמתחלפים ומה שהיה נראה חדיש לפני 3-4 שנים, היום יכול להראות מיושן. כשלקוח פונה אלינו עם אתר שבנה לפני מס' שנים ומעוניין לעשות שדרוג אתר לא נפסול זאת על הסף. לעיתים שינויים קטנים יכולים לעשות את ההבדל. ישנם מקרים שנמליץ על בניית אתר חדש משום שהשעות שיושקעו בשדרוג האתר הקיים פשוט לא משתלמות.

הפיכת אתר לרספונסיבי

אתר רספונסיבי נכנס חזק למודעות רק בשנים האחרונות, ולכן רוב האתרים שקיימים מעל ל 4-5 שנים לא מותאמים לסלולר. שדרוג אתר מסוג זה מצריך בדיקה מעמיקה וגם כאן יכנס השיקול של ההשקעה הדרושה באתר.

אם אתם מעוניינים בבדיקת שדרוג אתר ישן, נשמח לייעץ לכם בעניין. השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר או פשוט חייגו 03-5321225.