בניית אתרים

כל בעל עסק רוצה אתר אינטרנט רציני ומכובד שיציג בצורה הטובה ביותר את שירותיו ומוצריו.

עם כניסת האינטרנט לחיי היומיום של כולנו והתפתחותו המואצת, בניית אתר אינטרנט ניהיה סטנדרט כמעט לכל עסק. ככל שהטכנולוגיה מתפתחת כך גם אתרי האינטרנט נהיים נגישים יותר ושווים לכל כיס.

לעסק שיש בבעלותו אתר יש הרבה מאוד יתרונות, ביניהם:

  • כאשר יש לך אתר אינטרנט, העסק מצטייר כיותר רציני ולגיטימי וגורם ללקוחות פוטנציאלים להרגיש בטוחים יותר לקנות או לקבל שירות מהעסק.
  • הצגת השירותים והמוצרים של העסק באתר האינטרנט יכולה לחסוך עלויות של כח אדם ונותני שירות למיניהם.
  • אתר אשר קיים ברשת ומתופעל בצורה נכונה, בין אם ע"י קידום האתר או בין אם בצורה בסיסית ע"י בעל העסק, ימשוך אליו תנועה מגולשים אשר חיפשו את השירות שהעסק מציע וכך ניתן להגדיל את מעגל הלקוחות בצורה משמעותית.

בניית אתרים בוורדפרס

קיים מגוון רחב של דרכים לבנות אתר אינטרנט, גם מבחינה טכנית וגם מבחינת עיצוב ומיתוג העסק. היום הדרך הנפוצה ביותר בעולם היא לבנות אתר על מערכת ניהול תוכן מוכנה, ומערכת ניהול התוכן הנפוצה מבין כולן היא וורדפרס.

זוהי מערכת אשר החלה כתוספת לאתר קיים, בעיקר למען בלוג לאתר, ועם השנים התפתחה למעצמה של אתרים בפני עצמם.
וורדפרס בבסיסה הינה מערכת חינמית בעלת קוד פתוח עם אינספור תוספים ותבניות שונות לעיצוב והוספת אפשרויות שונות ומגוונות לאתר, חלקם בתשלום וחלקם חינמים, בדומה לסמארטפונים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהחברה אשר להם מערכות ניהול שונות ואפליקציות שונות בחינם ובתשלום.

גם בתוך המכלול של בניית אתרים בוורדפרס יש מגוון דרכים ושיטות לבניית האתר, כאשר לכל אחת היתרונות והחסרונות שלה.

אנו בחברת WEBREACH החלטנו, לאחר חקר וניסיון עם מספר רב של שיטות בנייה לעבוד בלי ערכות עיצוב מוכנות אלא לבנות את האתר "מאפס". כמות האפשרויות הבלתי נגמרות בוורדפרס גורמת לכך שכמות הקוד שכתובה בתוך האתר היא מאד ארוכה וב99 אחוזים מהמקרים לא באמת נחוצה. מה שגורם לאתר להיות כבד יותר, איטי יותר ולדרוש משאבים גבוהים יותר מהשרת ולכן האתרים שאנו בונים מותאמים אישית ללקוח לפי צרכיו ורצונותיו.

אתר רספונסיבי

האתרים שאנו בונים מותאמים לכל סוג של מסך (אתר רספונסיבי) מתוך מחשבה שהעולם הולך לכיוון המובייל והיום כבר מעל 50 אחוז מהגולשים מגיעים ממכשיר סלולרי כזה או אחר! כמו כן, גם בבחירה לבנות את כל האתרים שלנו רספונסיביים התחשבנו בהנחיות גוגל שאומרות שזה חלק חשוב בדירוג האתר במנוע החיפוש שלהם.

תהליך העבודה של בניית אתר מתנהל בשיתוף מלא עם הלקוח, החל מהבנת צרכיו והעדפותיו ועד לאיפיון כולל של עיצובו ותכנון חווית המשתמש.
לתיאום פגישת ייעוץ בנוגע לבניית אתרים ניתן לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר או ישירות בטלפון כאן.

רוצים לראות קצת אתרים שעשינו? לחצו לצפייה במבחר פרוייקטים שלנו