קידום אתרים אורגני

קידום אורגני, הידוע גם בשם (SEO (Search Engine Optimization הוא תהליך שכולל בתוכו מגוון פעולות אשר נועדו לקדם אתר באופן טבעי בתוצאות החיפושים הרלוונטיים אליו במנועי החיפוש. קידום אתרים אורגני, בניגוד לקידום ממומן, מיועד לטווח ארוך מכיוון שאינו תלוי בתשלום ישיר למנוע החיפוש של גוגל וההתקדמות היא טבעית ולכן התוצאות הן לא "כאן ועכשיו".

תהליך הקידום מתחלק אצלנו למס' שלבים, נפרט לכם על העיקריים שבהם:

תיאום ציפיות – לטובת כל הצדדים

לפני שניכנס קצת יותר לעומק הדברים, זה אולי השלב החשוב ביותר מכולם. בכל שירות שאנו מספקים, נדאג תמיד לעשות תיאום ציפיות מול הלקוח, במיוחד כשמדובר בקידום אורגני. כפי שציינו בהתחלה, מדובר בתהליך שדורש סבלנות, שיתוף פעולה ולעיתים אינו תואם את שאיפות הלקוח. אנו מאמינים שמערכת היחסים עם לקוח שמבין לעומק את התהליך שאליו נכנס תהיה פורה ובריאה יותר, ותאפשר השגת תוצאות.

מחקר ובניית האסטרטגיה הנכונה

הצלחה בקידום אתר תלויה בביצוע נכון של פרמטרים רבים, אך השלב הראשוני עלול להיות קריטי ולכן עליו אנו מרחיבים בכל שיחה עם לקוח. בשלב הראשוני נבצע מחקר על האתר ומתחריו – אנו נבדוק את מידת התחרותיות בתחום, מצב האתר הנוכחי והיכן ממוקם בגוגל, נבצע מחקר מקיף של ביטויי חיפוש עליהם נמליץ לקדם את האתר, נבחן את הקישורים הנכנסים לאתר ועוד.

פרמטר נוסף שנתעכב עליו בשלב הראשוני הוא שיפור חוויית הגלישה באתר והיררכיה נכונה. כיום מנועי החיפוש בוחנים את האתרים גם ע"פ נוחות הגלישה ולכן חשוב למשל שאתר יהיה רספונסיבי (מתאים ונח לגלישה מכל סוגי המכשירים).

אופטימיזציה ותוכן

מיום ליום מנוע החיפוש הופך לחכם יותר והדרך בה בוחן את האתרים בצורה המדמה גולש אמיתי הופכות למתוחכמות יותר. אתר אשר רוצה לבסס לעצמו מעמד במנוע החיפוש ייאלץ להתמקד הרבה יותר בתוכן איכותי באתר שלו, לעדכן אותו באופן שוטף ולזנוח מניפולציות שעבדו בעבר אך לאט ובטוח עוזבות את העולם.

הערך המוסף שלנו ב WEBREACH

כאנשים אשר מתמחים בפיתוח אתרים ותיכנות, אנו מביאים את הידע והניסיון גם לקידום האתרים. היכולת שלנו לאתר ולפתור תקלות אשר חלקן לא יכללו בסל השירותים הקלאסי של מקדם אתרים מאפשרת ללקוח ראש שקט ולהוציא את המקסימום מתהליך הקידום מבלי "לדלג" על בעיות כאלה ואחרות.

נשמח לענות לכם על כל שאלה. ניתן להשאיר פרטים בטופס משמאל או ליצור איתנו קשר ישירות – 03-5321225.